Mega Seans Saç Ekimi
ISTANBUL CLINIC

Mega Seans Saç Ekimi

Daha fazla sayıda yardımcı elemana ve süreye ihtiyaç duyulması nedeniyle birçok merkez tarafından yüksek greft sayıları uygulanması tercih edilmemektedir.

Kullanılan metotların değişmesi sayesinde ve teknolojik destekle artık eskiden hayal bile edilemeyen greft sayılarına ulaşıla biliniyor.

Foliküler ünitelerin çok ince hazırlanması ve açılan kanalların küçüklüğü bize greftleri çok sık yerleştirme olanağı sağlamakta, böylece daha yoğun görünümlü bir sonuca ulaşa biliniyor.

Amaç tek oturumda yapılabilecek olan en fazla greft sayısını uygulamak, en az seans sayısı ile en yoğun sonucu almak...

Mega seans seanslarında, lateral kesi ve yoğun ekim tekniklerini kullanarak tek seans da:

  • Daha sık, 
  • Daha doğal, 
  • Daha kısa sürede istenilen sonuçlara ulaşıla bilinir. 

Verici alanı tek seans da maksimum kullanmakla gereksiz yere fazla seans yaptırmaktan kurtulabiliyorsunuz. Bu bölgede aynı miktar greft sayısı elde etmek için, iki yerine tek seans uygulayarak, bu bölgedeki saç köklerinin olası bir kayba uğrama ihtimalini de azaltmış olmaktayız. İki yerine bir, üç yerine iki seansla da istenilen sonuca ulaşabilirsiniz.

İşlemin uzun sürmesi yanında daha yüksek greft sayısı uygulanması size ilk aşamada daha pahalı olacağı izlenimi bıraksa da diğer uygulamalara göre daha ucuza mal olacaktır. İşlemi iki kere yaptırmak, bir kere uygulatmaktan daha pahalıdır.

Mega Seans Uygulamalarının Faydaları:

  • Daha düşük greft sayıları uygulanan diğer yöntemlere göre, daha kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz. 
  • Her işlem sonrası işinizden geri kalma süresini göz önüne aldığımızda, daha az seansla uygulanan Mega Seanslarla bu kaybedilen süreniz çok daha kısa olacaktır. 
  • Mega Seansla elde edilen sıklık diğerlerine göre tek seans da bile daha fazla olacaktır. 
  • Seans sayısının az olmasıyla, her seans da muhtemel oluşabilecek donör alandaki kök kayıpları en aza inmektedir. 
  • Elde edilebilecek en doğal sonuçları elde etmek mümkündür.

PAYLAŞ